Dijital Baskı Makinesi ve Mürekkep

Dijital baskı makineleri,solvent,uv baskı makineleri ve tekstil baskı makineleri,plotter, printer ve boya ve mürekkepleri,ve bütün bilinmeyenleri hakkında bulabileceğiniz yazı,bilgi ve makaleler...

Dijital baskı Malzemeleri -2- FolyoTürkiye'de Folyo dersek Akla hemen ORACAL Folyo gelir, Tam Tamına 17 senedir Türkiye olan marka Müthiş alt yapı ve satış ağı ve stok ile en başarılı firmadır. Kalitesinin standardı da Folyonun adını ORACAL yapmıştır.

Oracal Folyo'nun Türkiye'deki en büyük rakibi de Yerli üreticimiz olan Bes Reklam'a ait Unifol folyolarıdır.

Kalite olarak bazı ürünlerde ORACAL'ı bile geçen Unifol Reklam pazarında ORACAL'dan sonra hatırı sayılı bir yeri vardır.


Bu İki Dev Markanın Pazar Payının %50'nin çok üstünde olduğunu varsayarsak bunun yanında bilinen Bir Kaç Dev Marka'da Türkiyede , örneğin Ritrama Atlantis Reklamın Distributorlüğünde , Kemica TechMark Taç Reklamın Distributorlüğünde , Neschen  Temsoy Reklam,3M SDS Distribütörlüğünde pazar payı almaktadır.


Bu Bilinen markalar dışında Taiwan,Çin'den de ürün gelmekte ancak Pazar genelinde düşük kalitesi ve devamlı stok bulunmaması  sebebi ile pazar payı düşük olmaktadır.

Folyo pazarı Branda pazarına göre oturmuş marka ve fiyatlar ve de kalite sahiptir.
Dijital baskı Malzemeleri -2- Folyo

Hiç yorum yok