Dijital baskı Malzemeleri -3- Foreks/Dekota

Dijital baskı'da kullanılan malzemeleri yazımıza Dekota yada Foreks dediğimiz Köpüklü Levha ile devam ediyoruz.

Özellikle Reklam sektöründe çok kullanılan Dekota fiyatları düştükten sonra talebi artmaya başladı.Eskiden Dekota yerine  FotoBlok/Kappa denilen Sıkıştırılmış Köpük Kağıt Levha kullanılırdı.

Dekota kullanımının hızla artması Türk üreticileri de arttırdı ve arttırmaya devam ediyor.

ÜRETİCİ VE İTHALATÇILAR


1-PAKPEN :  TÜRKİYE'NİN EN BÜYÜĞÜ , İNŞAAT SEKTÖRÜNDE ÖNCÜ OLAN PAKPEN SEKTÖRÜMÜZÜNDE LİDER FİRMASIDIR.2. MT-PLASTECH: TÜRKİYE'NİN EN BAŞARILI SATIŞ AĞI SİSTEMİ OLAN SDS REKLAM'IN DAĞITIMINDA  OLAN ÜRÜN BAŞARILI BİR YERLİ ÜRETİCİDİR.

 
3.ONGROPACK-POLİN YAPI: MACARİSTAN ÜRETİCİNİN-TÜRKİYE DİSTRİBUTOR OLAN POLİN YAPI GERÇEKTEN HAKKINI VEREREK DAĞITIMINI YAPIYOR. ÖZELLİKLE UV BASKIDA ÜRÜNÜN KALİTESİ VE FİYATLAMASI ÇOK BAŞARILI.


4.DEVPA-FOAM: BAŞARILI UZAK DOĞU ÜRÜNÜ:DEVPA REKLAM KENDİ MARKASI İLE SATIYOR

5.SAY-FOAM: BAŞARILI UZAK DOĞU ÜRÜNÜ - SAYAR REKLAM KENDİ MARKASI İLE SATIYOR


BİR ÇOK MARKA DAHA MEVCUTTUR ,KOMMERLING GİBİ , ANCAK BUNLAR ŞİMDİLİK PİYASADAN DUYABİLDİKLERİMİZ.

BUNUN YANINDA İMAJ OTOMOTİV FİRMASI'DA SEDA PLASTİK FİRMASINI SATIN ALARAK KÖPÜK PVC LEVHA ÜRETİMİNE BAŞLADI. YOLLAR AÇIK OLSUN.

BU KONUDA BİZİM GRUBUMUZ DA DAHİL OLMAK ÜZERE 4 FİRMA CİDDİ ŞEKİLDE 4-5 AY İÇİNDE ÜRETİME BAŞLAYACAĞININ DA BİLGİSİNE VEREBİLİRİM.

NE ÜRETTİĞİN DEĞİL - NASIL SATTIĞIN ÖNEMLİ DEMİŞLER ....


Dijital baskı Malzemeleri -3- Foreks/Dekota Dijital baskı Malzemeleri -3- Foreks/Dekota Reviewed by Safak Aydogan on Ağustos 15, 2012 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.