Dijital baskı işlerinizi arttırmak istermisiniz ?Baskı makinesi almak mı?Dijital baskı yapan , açık hava reklamcı,dijital baskı,kopyalama merkezi sahiplerindenseniz veya yönetici iseniz, baskı makinesi almakla ,işlerin artmayacağını çok iyi biliyorsunuzdur. Sadece baskı makinesi alarak işlerinizin arttığını söylüyorsanız lütfen bana emaille bildirin,buradan başarınızı Tüm Türkiye ile paylaşırım.

Fiyat kırmak mı ?İşte bizim gibi Doğu ülkelerinde en etkin iş arttırma yolu budur.Kır fiyatı işi al, sonra müşteri elde tutmak için ,rekabet için kır fiyatı her sene... Sonunda bir bakarsınız,maliyetine ,belkide zararına çalışıyorsunuz..

Hizmet odaklı mı ?Buda bizim sektörde en düşük olan konudur, fiyat odaklı olmak yerine hizmet odaklı olmak,yapılamayanı,sektörün imkansız dediğini yıllarca yapabilmek, işte gerçek kazanç budur.

Solvent dijital baskınızı arttırmak için şu 3 şeye odaklanın:1.Maliyetinize odaklanın ..

2.Hizmetlerinize odaklanın(rakiplerinizle karşılaştırın)..

3.Müşterilerinize odaklanın(ihtiyaçlarının iyi dinleyin)..Bu konulurla ilgili başarı için bu linkteki siteyi üye olup, takip etmenizi öneririm .

Dijital baskı işlerinizi arttırmak istermisiniz ? Dijital baskı işlerinizi arttırmak istermisiniz  ? Reviewed by Safak Aydogan on Ocak 14, 2013 Rating: 5
Blogger tarafından desteklenmektedir.