Dijital Baskı Makinesi ve Mürekkep

Dijital baskı makineleri,solvent,uv baskı makineleri ve tekstil baskı makineleri,plotter, printer ve boya ve mürekkepleri,ve bütün bilinmeyenleri hakkında bulabileceğiniz yazı,bilgi ve makaleler...

Neden kimse Dijital baskı'dan memnun değil ?

Açık hava reklam sektöründe nedense kimse bugünlerde memnun değil,bunun en büyük sebebi düşüen karlılık alınamayan ödemeler yüzünden çok mutsuzlar.


Bizim Açık hava reklam sektöründe kar çok diyerek birçok sektörden olan girişler,bu yeni dönemde çıkışlara sahne olacak.

Bu dönemde çok dikkat etmeliyiz. Tahsilat ve karlılığın problemli olduğu bir pazarda başarı,mutluluk ve gelişmeden söze etmek zordur.

Neden kimse Dijital baskı'dan memnun değil ?

1 yorum

  1. ben buna çok farklı bir örnek verebilirim kabartma yazı için bende o dönem cnc yoktu dışarıdan bir müşterim fiyat almıştı ben yaklaşık 15000 tl tutar dediğim iş için o civarda bir bütçe ayırdığı iş için firmalardan fiyat teklifi almıştı müşterim ve işi 6000 tl ye yaptırdı benim yaptığım maliyet hesabıyla 4000 tl lik maliyeti olan işte yarısı kadar para kazanan kişiler olduğu ve imalat yapılan sektör ilerde mutlaka zorlanacaktır.

    YanıtlaSil