Dijital Baskı Makinesi ve Mürekkep

Dijital baskı makineleri,solvent,uv baskı makineleri ve tekstil baskı makineleri,plotter, printer ve boya ve mürekkepleri,ve bütün bilinmeyenleri hakkında bulabileceğiniz yazı,bilgi ve makaleler...

Dijital baskı makinelerinde eski bir dost geri dönüyor -Posterjet ....

Posterjet Baskı makineleri
Dijital baskı makineleri ,Açık hava reklam sektörüne hızlı girişi 2000'lerin başlarına rastlar, bu tarihlerde Çin Dünya ticaret örgütünce açık pazarlara açıldı ve Çin makineleri fiyatları ile tüm dünyaya saçıldı.

Bu işin en öncü firmalarından biri olan Nac Digital Grup firması'da o zamanlar Çin'den aldığı makineleri Bir başka marka altında toplayıp satıyordu. 2003'senesinde bu marka Posterjet idi.

Firma 2005'te yerli üretim Eurotechprinters markası ile ilk Türk dijital baskı makinesini üretene dek, Posterjet Türkiye'nin bir çok yerine kuruldu ve yıllarca çalıştı.

Firma 2013'te Kurucusu Adil Aydoğan'ın ani kaybı ,yönetimsel değişiklikler ile birlikte yeni ataklar ve girişimlere yöneldi. Yerli üretim Eurotechprinters makinelerini daha büyük ve endüstriyel gruplarda tutarken, eski bir dost olan POSTERJET grubunu tekrar hayata geçirmeye hazırlanıyor. Posterjet dijital baskı makineleri tekrar Sign Istanbul 2013 fuarında görücüye çıkacak.

Hem Stetjet Hem de Eurotech standında olacak Posterjetler ,Eurotech'in ,Stetjet boyalarının desteği ile en uygun fiyat ve en iyi servis anlayışı ile buluşacak.

Posterjet grubunu www.posterjet.net adlı yeni açılan sitesinden takip edebilirsiniz.
Dijital baskı makinelerinde eski bir dost geri dönüyor -Posterjet ....

Hiç yorum yok