Dijital Baskı Makinesi ve Mürekkep

Dijital baskı makineleri,solvent,uv baskı makineleri ve tekstil baskı makineleri,plotter, printer ve boya ve mürekkepleri,ve bütün bilinmeyenleri hakkında bulabileceğiniz yazı,bilgi ve makaleler...

Sign Istanbul 2013 fuarında bir yenilik - Epson DX5 4 Kafalı makineler geliyor...

Sign Istanbul 2013 Fuarı
Sign Istanbul 2013 fuarı yaklaştıkça bir çok yeni haberler ve dedikodular kulağımıza gelmeye başladı.

Bu senenin en büyük yeniliklerinden biri'de 2 senedir yaygın şekilde satılan Epson DX5 kafalı hem Eco Solvent hem de Sublimine makinelerin yanında ilk defa düzgün çalışan Epson DX5  4 kafalı makinelerin olacağı imiş.

Duyduğuma göre ,Teknik açıdan ayarı gerçekten çok zor olan 4 kafa Epson DX5 makinelerin ,bir başka sıkıntısı'da çok hızlı 3 pass gibi baskıları boya yetişmemesi imiş.

Ancak fuarda 4 kafalı Epson DX5 makinelerin performanslarını takip edin derim, özellikle daha az makine daha fazla üretim anlayışı ile bu makineler faydalı olabilir,Eğer iyi servis veren , yedek parça tutan bir firma bu makineleri çalıştırabilirse başarılı olabilir, tabi boya'da çok  önemli.
Posterjet 1804-5

Bu noktada Nac Digital Grup'un Posterjet 1804 model makinelerini Sign Fuarında 7.holde , 4 kafa Epson DX5 180cm olarak görebileceğinizi belirtmeliyim, makineler Stetjet ETK serisi boya ile performanslı çalışmakta.

Yenilikler dünya'da bitmez, yenilikleri takip edelim ki ,işlerimiz gelişsin...
Sign Istanbul 2013 fuarında bir yenilik - Epson DX5 4 Kafalı makineler geliyor...

Hiç yorum yok