Dijital Baskı Makinesi ve Mürekkep

Dijital baskı makineleri,solvent,uv baskı makineleri ve tekstil baskı makineleri,plotter, printer ve boya ve mürekkepleri,ve bütün bilinmeyenleri hakkında bulabileceğiniz yazı,bilgi ve makaleler...

Sign Istanbul 2013 fuarında Dijital baskı Kafasını uygun fiyata almayı düşünüyorsanız...Tabii  o kadar yol, İstanbul trafiği çekip, Sektördeki bütün yenilikleri görmeye gidiyorsunuz Sign Istanbul 2013 fuarına.

Tabii bu arada , Dijital baskı makinenizin ihtiyaçları olan yedek parça ve ucuza baskı kafalarını'da almak mümkün olursa neden almayasınız değil mi?
Epson DX5kafa


Biraz önce tam da bu isteklerinize parallel bir Standda hizmet verileceği haberini aldım.

Stetjet Digital Boyalar
Sign Istanbul fuarında 7.holdeki Stetjet standında bu sene ilk defa Hem Dijital baskı kafası hem de yedek parça satışı anında yapılacakmış hemde Kredi kartı ödeme fırsatı bile olacakmış.

Firma yetkilileri, Xaar,Epson,Seiko baskı kafalarını fuarda satışa sunacaklarını hatta ikinci el Xaar 128 baskı kafalarını'da çok uyguna sunacaklarını bunun yanında Pompa-Filtre-Damper gibi önemli parçaları'da Son Kullanıcılara çok uygun fiyata sunacaklarını söylediler.

Sonuçta bu bir hizmet, Eğer Fiyatları'da uygunsa ,Kredi kartı'da ödenebiliyorsa ,Güzel bir hizmet..

Sign Istanbul fuarında herkes  Hizmet yarışında, Bu yarış siz Son Kullanıcılara yarayacaktır...

Fuarı çok iyi gezin diyorum...

Sign Istanbul 2013 fuarında Dijital baskı Kafasını uygun fiyata almayı düşünüyorsanız...

Hiç yorum yok