Dijital Baskı Makinesi ve Mürekkep

Dijital baskı makineleri,solvent,uv baskı makineleri ve tekstil baskı makineleri,plotter, printer ve boya ve mürekkepleri,ve bütün bilinmeyenleri hakkında bulabileceğiniz yazı,bilgi ve makaleler...

Sign Istanbul fuarında ,Firmanıza uygun fiyatlı Epson Eco solvent makine almak istiyorsanız..

Gün geçtikçe artan rekabet, yükselen işlerin hacmi , bütün firmaları dijital baskı makinelerine ve baskılarına yöneltmekte.
Özellikle firması için 160cm baskı eninde Eco solvent dijital baskı makinesi almak isteyen firmalar en önemli isteği Sign Istanbul 2013 fuarında  uygun fiyatlı ve servisi iyi olan bir firmadan bu ürünleri bulmaktır.

Sign Istanbul 2013 Fuarı
İşte bu isteğiniz Sign Istanbul 2013 fuarında gerçekleşecek gibi gözüküyor.

Nac Digital Group'un , OEM markaları topladığı Posterjet Baskı Makineleri markası, yerli üretim Eurotech'in katkıları ile fuarda sizlere Posterjet 1502 model no'lu 2 Adet Epson kafalı baskı makinesini 10.000 USD altında bir fiyata sunmaya hazırlanıyormuş.
Posterjet 1502

Makinenin hızı Foto kalitede 15 m2 yakın imiş.. Bu özellikleri ile birçok firmanın işini kolaylaştıracak Posterjet 1502 görmek için ,Sign Istanbul fuarında 7.holdeki Stetjet standına ziyaret edip makineyi görmenizi tavsiye edebilirim.

Unutmayın, Dijital baskı makinesinde en önemli 3 nokta vardır :

1-Yatırım maliyeti (Satın alma ve ödeme maliyeti)
2-Servis maliyeti (Satın aldığınız firmanızın size verdiği teknik servis ve yedek parça desteği ve bu desteğin hızı)
3-Üretim maliyeti (Boya ve üretim hızı)
Sign Istanbul fuarında ,Firmanıza uygun fiyatlı Epson Eco solvent makine almak istiyorsanız..

Hiç yorum yok